Kağıthane Ferroli Servisi

Ferroli kombi ve kazan arıza onarım ve bakım servisi.

Kağıthane Kombi Servisi

Ferroli kombi servisi olarak alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla Kağıthane bölgesinde ve İstanbul'un diğer tüm semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz. Kağıthane Ferroli Servisi talepleriniz için 444 1 450 numaralı çağrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilirsiniz.
Gerekli kontrolleri yaptıktan sonra arıza devam ederse ya da yanık kokusu alırsanız, cihazınızı hemen durdurun, elektrik sigortasını kapatın ve 444 1 450 numaralı çağrı merkezimizi arayın.
Kombilere her yıl düzenli bakım yapılmalıdır. Bu bakımda yapılması gerekli olanlar;
Kombi bilindiği üzere enerji ile çalışan elektronik aksamları olan su grubu denilen bölümleri olan mekanik bir cihazdır. Kombilerin su sızdırmazlığı kontrol edilir. Kombi sistem olarak toz ve sistem kirlilik kontrolüne tabi tutulur. Ateşleme sisteminin emniyeti olan gaz kesme kontrolleri yapılır. Yanma ayarları tam ve kısmi yanma pozisyonunda kontrol edilir. Kombi brülör ve yanma odası kontolleri yapılır. Kombi elektronik parçalarının ölçümleri yapılır. Isı eşanjör kontrolleri yapılır. Radyatör sistemi ve sıcak su hattında bulunan filtreler temizlenir. Suyun basıncı ayarlanır.
Kağıthane Kombi Servisi
AVANTAJLAR
Profesyonel Ekip

Kalifiye teknisyenlerden oluşan profesyonel ekip.

Aynı Gün Destek

Kayıt oluşturulan aynı gün içinde teknik servis desteği.

Müşteri Memnuniyeti

Hizmet öncesi ve sonrası %100 müşteri memnuniyeti.

HEMEN ARAYIN