Sancaktepe bölgesinde Ferroli kombilere özel
profesyonel teknik servis hizmeti sağlıyoruz.

Çağrı Merkezi

444 1 450 Sizi Arayalım

Hemen arayın, profesyonel ekibimize ulaşın.

Çağrı Merkezi

444 1 450 Sizi Arayalım

Sancaktepe Ferroli Servisi

Ferroli kombi servisi olarak alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla Sancaktepe bölgesinde ve İstanbul'un diğer tüm semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz. Sancaktepe Ferroli Servisi talepleriniz için 444 1 450 numaralı çağrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilirsiniz.

Gerekli kontrolleri yaptıktan sonra arıza devam ederse ya da yanık kokusu alırsanız, cihazınızı hemen durdurun, elektrik sigortasını kapatın ve 444 1 450 numaralı çağrı merkezimizi arayın.

Kombilere her yıl düzenli bakım yapılmalıdır. Bu bakımda yapılması gerekli olanlar;

Kombi bilindiği üzere enerji ile çalışan elektronik aksamları olan su grubu denilen bölümleri olan mekanik bir cihazdır. Kombilerin su sızdırmazlığı kontrol edilir. Kombi sistem olarak toz ve sistem kirlilik kontrolüne tabi tutulur. Ateşleme sisteminin emniyeti olan gaz kesme kontrolleri yapılır. Yanma ayarları tam ve kısmi yanma pozisyonunda kontrol edilir. Kombi brülör ve yanma odası kontolleri yapılır. Kombi elektronik parçalarının ölçümleri yapılır. Isı eşanjör kontrolleri yapılır. Radyatör sistemi ve sıcak su hattında bulunan filtreler temizlenir. Suyun basıncı ayarlanır.

Ferroli Kombi Servisi

Ferroli Arıza ve Bakım Servisi

444 1 450

Bize ulaşın

Merkez

Osmanpaşa Cad. No:11

Avcılar/İstanbul

Telefon

444 1 450

Eposta

otsariza@gmail.com